Ürünlerinizi Üretici Firmaya Yaptırın

Çanta üretici Firma

Promosyon olarak veya satış yapmak amacıyla sipariş edeceğiniz çantanın istediğiniz kalite de olması için temelin sağlam atılması gerekiyor. Bu da en başta yapacağınız tercihe bağlı. Sipariş ettiğiniz çantaların yüksek kalitede ve sorunsuz üretilmesini istiyorsanız gerçek üreticilerle ilerlemenizi öneriyoruz.

Ofisten sipariş alıp başka firmalara üretim yaptıran firmalardan uzak durmanızı öneriyoruz. İlk aşamadan teslimata kadar işin kontrol altında olması, işin sonunda kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için çok önemli. Unutmayın ki çanta üretiminde yeterli bilgi ve birikime sahip olan her firmanın mutlaka kendi bünyesinde üretimi mevcuttur. Bu sayede siparişleriniz sürekli kontrol altında olur ve kötü sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok daha düşük olur. Üreticiyle çalıştığınız takdirde yapacağınız ziyaretlerle işi kontrol altında tutabilirsiniz.

Firmaya Özel Çanta Modeli Tasarlıyoruz

Web sitemiz içeriğinde yer alan sizin seçeceğiniz bir çanta modelini, aynı kalıplarla üretebildiğimiz gibi, sizin isteyeceğiniz değişiklikleri de yaparak farklı kalıplar çıkartıp size uygun haliyle yeniden üretebiliriz. Farklı kumaş çeşitlerini tercih edebilir, farklı renklerde çanta üretimi talep edebilirsiniz.

Bizim çanta modellerimiz dışında sizin sunacağınız farklı çanta modellerini de sizin adınıza üretebiliyoruz. İsterseniz elinizdeki çanta numunesinin birebir aynısını yapabilir, isterseniz de göndereceğiniz fotoğrafta yer alan çanta modelinin kalıplarını çıkartarak üretim aşamasına geçebiliriz.

Seçmiş olduğunuz çanta modeli için farklı ölçülerde üretim talep edebilirsiniz. Size en uygun ölçü neyse o ölçülerde model tasarlayabiliriz.

Firmanıza özel çanta modelini çıkardık dan sonra dikim aşamasına geçiyoruz.

Çanta Dikim Detayları

Çanta dikimi

Firmanızın itibarının zedelenmemesi için promosyon olarak yaptıracağınız çanta konusunda dikim aşaması çok çok önemlidir. Hediye olarak dağıtacağınız iyi dikilmiş bir çantanın markanıza olumlu yönde çok büyük getirileri olacağı gibi negatif sonuçlarda doğurabilir. Kötü bir işçilik, özensiz bir dikim seçmiş olduğunuz çanta modeliyle alakası olmayan sonuçlar doğurabilir.

Çanta İmalatı Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususular

Çanta Kumaşı Seçimi

Seçtiğiniz Çanta kumaşına benzer ama daha kötü ve kalitesiz kumaş kullanılabilir. Görünüş de çok benzer ama kalite olarak çok düşük kumaş kullanılması aldığınız çantanın bir kaç kullanımda yırtılmasına, sökülmesine sebep olabilir. Çanta üretiminde kullanılan kumaşların %99 u su geçirmez kumaştır. Fiyat aralığı 1$ ile 5$ arasında değişmektedir. Görünürde birbirine çok benzer çanta kumaşları olduğu için seçtiğiniz çantanızda kullanılacak kumaşa çok dikkat etmelisiniz ki seçtiğiniz kumaşın dışında bir kullanım olmasın. Üretim esnasında seçtiğiniz kumaşın aynısının kullanılmasını özellikle talep edin.

Fermuar ve Fermuar Sürgüsü Seçimi

Seçtiğiniz çanta üzerinde kullanılan fermuardan daha kalitesiz bir fermuar ve fermuar sürgüsü kullanılabilir. Bu durumda kısa zamanda bozulup çanta kullanılmaz hale gelebilir. Fermuarın sık dokunmuş olması, fermuar sürgüsünde kullanılan metalin kalın malzemelerden yapılmış olması ömürlerinin uzun olmasını sağlayacaktır.

Çanta Astar Seçimi

Seçtiğiniz çanta üzerinde kullanılan astar ve size teslim edilen astar arasında büyük kalite farkı çıkabilir. Bu durumda çantalarınız kısa zamanda yırtılıp kullanılmaz hale gelebilir. Almış olduğunuz çantanın astarının sağlamlığını kontrol etmelisiniz.

Kalite Kontrol

Çanta dikimi sırasında dikim aşamasını kontrol etmeniz işin en önemli kısmıdır. Bu safhada çantanızın nerede ve hangi şartlarda üretildiğini göreceksiniz. Kullanılan malzemelerin kalitesini daha iyi süzebileceksiniz. Kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için önlem almış olacaksınız.

Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Bagworld Saraciye
Promosyon Çanta imalatı - Çanta Dünyası https://bagworld.com.tr/canta-uretim-bilgileri ÇANTA ÜRETİM BİLGİLERİ

Whatsapp üzerinden anında fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ