Hakkımızda

Promosyon çanta imalatı

    Bagworld Saraciye olarak; çanta imalat ve satışı konusunda 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Çanta sektörünün kalbi olarak görülen Beyazıt ve Mercandan yetişen yönetici ve çanta imalatı konusunda işin çekirdeğinden yetişmiş üretim elemanlarına sahibiz. Bu sayede üretimin tüm safhasını kontrol altında yürüterek hatasız bir üretim süreci sağlamak için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

  Çanta üretiminde dikkat edilmesi gereken tüm teknik detaylara hakimiz ve sizler için en uygun tasarımları yapıyor, çanta sektöründen kullanılan tüm malzemeleri sunarak en uygunlarını seçmeniz için teknik bilgiler veriyoruz. Farklı malzemeler ve farklı fiyat seçenekleri sunarak bütçenize en uygun ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Promosyon olarak hediye edeceğiniz çantaların kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmesi firmanızın itibarını arttıracaktır.

     Şirket olarak prensibimiz; en basit üretimle en yüksek kazancı sağlamak değil, aksine bir dahaki seferde de bizi tercih etmesi için en uygun fiyatlarda en kaliteli çantaları üretmektir. Hediye edeceğiniz çantaların tamamını kontrol edemeyeceğinizi düşünürsek, oluşacak sorunlardan ve hatalardan haberiniz dahi olmayacaktır. Sizin para harcayarak ücretsiz olarak dağıtmış olduğunuz çanta size fayda sağlayacağına maalesef firmanızın itibarına zarar verecektir. Bunun önüne geçmek için güvenilir firmalarla çalışmanız gerekiyor.

 

      Piyasada bulunan birçok firmanın aksine kendi bünyemizde üretim yapıyoruz ve bizi ziyaret ettiğinizde showroomumuzda çanta modellerimizi görebiliyor aynı zamanda üretim bölümümüzü de gezebiliyorsunuz. Türkiye de önde gelen büyük kurumsal firmalarla çalışıyoruz ve onların ihtiyacına uygun çantalar üretiyoruz. 

SHOWROOM   

Üretim kapasitesi olarak yılda 1 milyon adetin üzerinde çanta üretimi yapıyoruz. Tek tek jelatinlere koyarak koli içerisinde teslim ediyoruz.