Promosyon Soğutucu Çanta imalatı

İçecek ve gıda ürünlerinizin, ısı kaybı yaşamadan müşterilerinizin kullanımına sunabileceğiniz logo baskılı soğutucu çanta imalatı, üretimi yapıyoruz. İmalat esnasında çantanın iç kısmına konulan metalize 3-4-5 mm lik süngerle beslendiği için oldukça tatmin edici sonuçlar vermektedir. Ülkemizde; ısı muhafazası yaptığı için termos çanta olarak ta bilinir.

Çanta üzerine firmanıza ait logonuzu veya sloganınızı basarak, kullanıldığı sürece (yaz aylarında çok sık kullanılır) firmaınızın reklamını yapabilirsiniz.

Termos Çantayı Kimler Yaptırır

Cooler bag çanta modellerimizi genellikle içecek ve gıda üzerine üretim, satış yapan büyük çaplı ulusal firmalar tercih eder. Ürünlerini daha rahat satabilmek için çanta içerisine koyarak promosyonlu olarak satışa çıkartırlar. Çanta üzerine yapılacak logo baskı sayesinde kendi reklamlarını bu sayede yapmış olurlar.

Ayrıca iş yerlerinizde, market, kasap, tekel dükkanı, dondurmacı, büfe v.b. yerlerde müşterilerinize üzerinde firmanızın adının yazılı olduğu soğutucu çanta yı ücret karşılığında satabilirsiniz.

Sıcak Tutmaya Yarar mı ?

Evet. Sıcak içilip yenmesi gereken gıda malzemelerinin ısı kaybını önlemek içinde kullanılır. Özellikle paket servis yapan firmalar için pişirilen yiyeceklerin, sıcaklığını kaybetmeden servis yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Cooler bag Termos Çanta ömrü ne kadardır ?

İçerisine konulmuş olan ürün bittikten sonra da çanta özelliklerinden hiç bir şey kaybetmez ve uzun süre kullanılabilir. Yaz döneminde özellikle piknik, deniz ortamlarında kullanılan termos çanta, markanızın reklamını bir defa değil, bütün yaz boyunca kalabalık ortamlarda defalarca yapmış olursunuz.

Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Whatsapp üzerinden fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ