Soğutucu Çanta imalatı – Termos Çanta imalatı

İçecek ve gıda ürünlerinizin, ısı kaybı yaşamadan müşterilerinizin kullanımına sunabileceğiniz logo baskılı soğutucu çanta imalatı. İmalat esnasında çantanın iç kısmına seçeceğiniz yalıtım malzemesini koyuyoruz. Böylece yalıtım seviyesini tamamen sizin seçiminize bırakıyoruz.


Çanta üzerine firmanıza ait logonuzu veya sloganınızı basarak, kullanıldığı sürece (yaz aylarında çok sık kullanılır) firmanızın reklamını yapabilirsiniz.

Termos Çantayı Kimler Yaptırır

Soğutucu çanta imalatı genellikle içecek ve gıda üzerine üretim, satış yapan büyük çaplı ulusal firmalar tarafından tercih ediliyor. Ürünlerini daha rahat satabilmek için çanta içerisine koyarak promosyonlu olarak satışa çıkartırlar. Çanta üzerine yapılacak logo baskı sayesinde kendi reklamlarını bu sayede yapmış olurlar. Ayrıca iş yerlerinizde, market, kasap, tekel dükkanı, dondurmacı, büfe v.b. yerlerde müşterilerinize üzerinde firmanızın adının yazılı olduğu soğutucu çantayı ücret karşılığında satabilirsiniz.

Sıcak Tutmaya Yarar mı ?

Evet. Cooler bag olarak ta bilinen soğutucu çantalar, sıcak içilip yenmesi gereken gıda malzemelerinin ısı kaybını önlemek içinde kullanılır. Özellikle paket servis yapan firmalar için pişirilen yiyeceklerin, sıcaklığını kaybetmeden servis yapılmasını sağlayabilirsiniz. Soğutucu çanta imalatı genellikle içecek ve gıda üzerine üretim yapan firmalar için promosyon amaçlı dağıtılmak üzere tercih edilir.

Cooler bag Termos Çanta ömrü ne kadardır ?

İçerisine konulmuş olan ürün bittikten sonra da çanta özelliklerinden hiç bir şey kaybetmez ve uzun süre kullanılabilir. Yaz döneminde özellikle piknik, deniz ortamlarında kullanılan termos çanta, markanızın reklamını bir defa değil, bütün yaz boyunca kalabalık ortamlarda defalarca yapmış olursunuz.
Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Scan the code
Bagworld Saraciye
Promosyon Çanta imalatı - Çanta Dünyası https://bagworld.com.tr/cooler-bag-sogutucu-canta-imalati Soğutucu Çanta imalatı – Termos Çanta imalatı

Whatsapp üzerinden anında fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ