KONGRE ÇANTASI

Kongre, Sempozyum ve konferanslar da; davetlilere dağıtılmak üzere promosyon için üretimini yaptığımız, promosyon kongre çantası imalatlarımızı görebilirsiniz. Genellikle kongre girişlerinde katılımcılara dağıtılmak üzere, iç veya dış kısmına dağıtan firmaya ait logo basılarak katılımcılara dağıtılır. Çanta kullanıldıkça firma reklamı yapılmış olur.

FİRMA LOGO BASKILI KONGRE ÇANTASI

Vermiş olduğunuz bu hediye çantalar firmanızın değerini arttırmakta ve uzun vadede insanların aklında kalmanızı sağlamaktadır. Logonuzu ister nakış, ister serigrafi (boya) ister transfer veya dijital baskı olarak beğeninize sunuyor size en uygun baskıya ulaşmanız için yol gösteriyoruz

BİLGİSAYAR VE LAPTOP BÖLMESİ

Kongre çantası olarak sunduğumuz modellerin hepsinin iç kısmında özel laptop bölmesi bulunmaktadır. İç kısımda bulunan bu laptop bölmesi süngerle desteklenir ve bilgisayarın zarar görmesi engellenir.

KONGRE ÇANTASI MALZEMELERİ

Su geçirmez çanta kumaşı kullanılan çantalarımızda keten kumaş, 1900D yÜksek mukavemetli kumaş, 630 D euro standartlarına göre üretilmiş kumaşlar kullanılmaktadır. İstendiği takdirde daha ucuz kumaşlar veya daha yumuşak tekstil kumaşlarıda tercih edilebilir.

Bizim elimizde bulunan çanta kalıpları kullanıldığı gibi, müşterinin istediği ölçüler ve farklı malzemelerde kullanılabilir.

İndirim
48.00 45.00
İndirim
Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Whatsapp üzerinden fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ