Kongre Çantası Üretimi

Sempozyum ve konferans sırasında, firma logosu basarak uygun fiyatlı kongre çantası imalatı yapıyoruz.

Popüler

Kongre Çantası Üretim Safhası

Direkt kendi bünyemizde çanta imalatı yapan firma olduğumuz için tasarımdan, malzeme seçimine kadar tüm süreci birlikte yürütebilir, tamamen firmanıza özgün bir çanta üretimi yapabiliriz. Yaptırmayı düşündüğünüz promosyon çanta için bize ayırabileceğiniz bütçe doğrultusunda farklı kalite ve farklı türden seçenekler sunalım firmanız için en ideal sırt çantasını istediğiniz ölçülerde beraber tasarlayalım.

FİRMA LOGO BASKILI KONGRE ÇANTASI

Kongre çantasının üzerine bastığımız firma logonuz sayesinde, hediye olarak verdiğiniz sırt çantası kullanıldığı sürece firmanızın reklamını yapsın ve firmanızın marka değerini arttırmak içinde katkıda bulunsun. Kurumsal firmalar için markalaşmak ne kadar önemliyse bu tarz promosyonlarda o markaların oluşması için o derece katkı sağlar. Sırt çantaları; mukavemeti yüksek kumaşlardan üretildiği için verdiğiniz promosyon kongre çantasının uzun yıllar kullanılacağını, dolayısıyla firmanızın reklamının bir kaç defa değil, uzun yıllar yapılacağını unutmayın. Logonuzu ister nakış, ister serigrafi (boya) ister transfer veya dijital baskı olarak beğeninize sunuyor size en uygun baskıya ulaşmanız için yol gösteriyoruz

BİLGİSAYAR VE LAPTOP BÖLMELİ ÇANTA İMALATI

Kongre çantası modellerimizin hemen hepsinin iç kısmında özel laptop bölmesi bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak tablet için de ayrıca ilave bölüm eklenebilmektedir. İç kısımda bulunan bu laptop bölmesi süngerle desteklenir, bu sayede laptop veya tabletin zarar görmesi engellenir.

KONGRE ÇANTASI MALZEMELERİ

Su geçirmez çanta kumaşı kullanılan çantalarımızda tamamen müşteri talepleri doğrultusunda keten kumaş, 1900D yüksek mukavemetli kumaş, 630 D euro standartlarına göre üretilmiş fitalatsız kumaşlar kullanılmaktadır. İstendiği takdirde daha ucuz kumaşlar veya daha yumuşak tekstil kumaşları da tercih edilebilir.
Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Scan the code
Bagworld Saraciye
Promosyon Çanta imalatı - Çanta Dünyası https://bagworld.com.tr/kongre-cantasi-sempozyum-cantasi Kongre Çantası

Whatsapp üzerinden anında fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ