Sırt Çantası İmalatı

Firmanıza özel logo baskılı promosyon ve toptan laptop bölmeli sırt çantası imalatı yapıyoruz. Tamamen firmanıza özgün tasarım ve ölçülerde seçeceğiniz malzemeler ile modeller hazırlayıp üretim yapıyoruz. Bütçenize uygun tasarımlar ve malzemeler ile çanta üzerine firma logonuzu da basabiliriz. Böylece size özgün bir çantaya sahip olabilirsiniz.

Popüler

Sırt Çantası Üretimi

Sırt çantası üretimini, promosyon olarak dağıtılmak üzere,  istediğiniz ölçülerde ve modelde üzerine firma logonuzu basarak yapıyoruz. Üzerine firmanıza ait logoyu basarak günlük kullanıma uygun laptop bölmeli sırt çantaları imalatı yapıyoruz. Başta bilgisayar bölmeli sırt çantaları, baskılı sırt çantaları, günlük kullanım çantaları, okul çantaları, dağcı çantası olarak bilinen geniş hacimli çantalar, Çapraz omuz askılı armut çanta, ipli büzgülü çanta veya adı ne olursa olsun sizin seçtiğiniz modellerde sırt çantası üretebiliriz. Firmanızın tanıtımını çanta ile yapabilirsiniz. Üretim esnasında firmanız adına yaptıracağınız çantaların üzerine firmanıza ait logonuzu da basabiliyoruz. Bizim modellerimiz yada sizin göstereceğiniz modeller arasından size uygun olanını seçebilirsiniz. Ölçü ve özellikler konusunda farklı taleplerde bulunabilirsiniz. Firmanıza özgün değişiklikleri de yaparak size özel olarak üretim yapalım. Böylece firmanıza özel özgün bir tasarıma ulaşabilirsiniz.

Laptop Bölmeli Sırt Çantası imalatı

Vizyon sahibi firmalar yaptıkları iş ile beraber firma tanıtımına da önem verirler. Firma tanınırlığını arttırmak ve marka değerini daha yukarıya çekmek için çalışanlara veya müşterilere dağıtılmak üzere laptop bölmeli sırt çantası üretimi yapıyoruz. Hediye olarak vereceğiniz bir çanta özellikle ofis çalışanları için oldukça kullanışlı olacak. Buda memnuniyet yaratacaktır.  Ücretsiz olarak dağıtacağınız kaliteli bir çanta, çalışanınız ve müşteriniz açısından büyük bir memnuniyet sağlayacaktır. Buda firmanızın itibarına çok olumlu bir yansıma sağlayacak. Teknolojinin insan hayatına yoğun bir şekilde girmesiyle, teknolojik ürünleri taşımak için duyulan ihtiyaç artırmıştır. Bu ihtiyaç neticesinde kullanılan ürünleri taşımak için kaliteli ve kullanışlı araçlara ihtiyaçta artmıştır. Bu ihtiyaca karşılık vermek için kaliteli ve kullanışlı  bilgisayar bölmeli sırt çantaları üretimi yapıyoruz. Bu ihtiyacın karşılanması için hediye edeceğiniz laptop bölmeli sırt çantası büyük bir memnuniyet sağlayacaktır. Promosyon olarak dağıtacağınız laptop bölmeli sırt çantası üzerine firmanızın tanıtımı yapacak logo veya sloganı baskı olarak basabiliyoruz. Böylece Laptop bölmeli sırt çantası kullanıldıkça, üzerine basılacak firma logosu firmanızın reklamını da yapmış olacak. Buda firmanızın tanınırlığını arttıracaktır. Logo baskılı çanta yaptırarak çanta için harcamış olduğunuz tutarı reklamınızı yaptırarak çıkarabilirsiniz. Dilerseniz çanta üzerine veya iç kısmına istenilen farklı baskı tekniklerini tercih edebilirsiniz. Serigrafi baskı, Transfer baskı, Nakış, Dijital baskı veya sizin seçeceğiniz farklı bir baskı tekniğiyle yapıyoruz.

Sırt Çantası üretiminde Kullanılan malzemeler

Avrupa birliğine uygun, sağlık testlerinden geçen kaliteli  kumaşlar tercih edebilirsiniz. Su geçirmeyen, modayı da takip eden farklı kumaş seçenekleri tercih edebilirsiniz. Çantanızın iç kısımlarında  ve çanta gözlerini bölmek için su geçirmez astar kullanıyoruz. İç kısımlarda  1 ile 10 mm kalınlıkta köpük sünger kullanabiliriz. Ölçüleri tamamen siz belirliyorsunuz. Tamamen size özel özgün bir tasarımla üretim yapabiliriz.
Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Scan the code
Bagworld Saraciye
Promosyon Çanta imalatı - Çanta Dünyası https://bagworld.com.tr/sirt-cantasi-imalat Sırt Çantası İmalatı

Whatsapp üzerinden anında fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ