Promosyon olarak müşterilere, kongre ve organizasyonlarda dağıtılmak üzere firmalara özel çanta, satış amacıyla toptan sırt çantası imalatı yapıyoruz. Tamamen firmanıza özgün tasarım ve ölçülerde modeller hazırlayıp bütçenize uygun malzemelerle birlikte üzerine firma logonuzu da basarak üretip adresinize teslim edelim.

Sırt Çantası Çeşitleri

Promosyon olarak dağıtılmak üzere, sırt çantası üretimini istediğiniz ölçülerde ve modelde üzerine firma logonuzu basarak yapıyoruz. Üzerine firmanıza ait logoyu basarak günlük kullanıma uygun laptop bölmeli sırt çantaları imalatı yapıyoruz.

Başta bilgisayar bölmeli sırt çantaları, baskılı sırt çantaları, günlük kullanım çantaları, okul çantaları, dağcı çantası olarak bilinen geniş hacimli çantalar, Çapraz omuz askılı armut çanta, ipli büzgülü çanta veya adı ne olursa olsun sizin seçtiğiniz modellerde sırt çantası üretebiliriz.

Üretim esnasında firmanız adına yaptıracağınız çantaların üzerine firmanıza ait logonuzu da basabiliyoruz. Modellerimiz arasından veya sizin göstereceğiniz modeller arasından size uygun olanını seçin, biz firmanıza özgün değişiklikleri de yaparak  özel olarak üretelim.

Sırt Çantası üretiminde Kullanılan malzemeler

Avrupa birliğine uygun, sağlık testlerinden geçen fitalatsız  kumaşlar tercih edebilirsiniz.

Su geçirmeyen, modayı da takip eden farklı kumaş seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Çantanızın iç kısımlarında daha güzel görünmesini sağlamak ve çanta gözlerini bölmek için su geçirmez astar kullanıyoruz.

İç kısımlarda  1 ile 10 mm kalınlıkta köpük sünger kullanabiliriz.

Dilerseniz çanta üzerine veya iç kısmına istenilen baskı çeşidi; SERİGRAFİ, TRANSFER, SÜBLİME, NAKIŞ, SICAK BASKI yapılabilir.

Ölçüleri tamamen siz belirliyorsunuz.

Whatsapp iletişim
1
Whatsapp Fiyat veya bilgi iste
Bagworld Saraciye
Promosyon Çanta imalatı - Çanta Dünyası https://bagworld.com.tr/sirt-cantasi-imalat Sırt Çantası İmalatı

Whatsapp üzerinden anında fiyat isteyebilir
Modeller ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GÖRÜŞME İÇİN ALTTAKİ BUTONA BASINIZ