5 sonuç gösteriliyor

Yan Menü
Göster Hepsi
-23%
Kapat

Kaliteli Sırt Çantası 1066

£65.00 £50.00
1900 D yüksek mukavemetli çanta kumaşı kullanılarak imalatı yapılan 4 adet gözü bulunan çok kaliteli sırt çantası imalatımız. İster satış
-22%
Kapat

Laptop Sırt Çantası 1051

£45.00 £35.00
  Laptop Sırt Çantası İmalatı İçerisinde özel laptop bölmesi bulunan, hem bilgisayar çantası hemde günlük hayatta kullanıma uygun 2 ana
-40%
17 inç laptop çantası
Kapat

Laptop Çantası 2028

£25.00 £15.00
Şirketler için çalışanlara dağıtılmak üzere; promosyon laptop çantası imalatı. Çanta’ nın ön bölümünde adaptör ve mouse için ayrı cep mevcut.

Stoklu Çantalar – Toptan Çanta Satışı

Hiç vaktiniz yok ve acele bir şekilde baskılı çanta mı yaptırmak istiyorsunuz. Kogrelerde dağıtılmak üzere veya sizin ihtiyacınız nerdeyse oraya özel çanta modellerimiz mevcut. Bunun için yapmanız gereken en kısa zamanda bize ulaşmak. Stoklu ürünlerde Promosyon veya toptan çanta satışı mız vardır.

Stoğumuzda; üzerlerine firma logonuzu da basabileceğimiz hazır çanta modellerimiz var. Sırt çantası, laptop çantası, kongre çantası gibi daha önceden imalatını yapmış olduğumuz modellerimizin toptan ve promosyon olarak satışı yapılır.

Acele Baskılı Çanta

Satışa hazır olan çanta modellerimizin içine veya dışına firmanıza ait logonuzu tek renk olarak basabiliriz. Ardından jelatin ve koli içerisinde teslimat yapabiliriz..

Firmanıza özel çanta modelini sıfırdan ürettirmek isterseniz imalatı yapılan Çanta Modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizin önereceğiniz bir model içinde imalat yapabiliriz.